facebook
facebook catering dietetyczny Fitandeat yourube dieta fitandeat instagram konsultacje treningowe fitandeat g+ dieta dowóz fitandeat

Przykładowe menu

Pasta dr Budwig

Słynna „pasta dr Budwig” to połączenie niepasteryzowanego twarogu z wyselekcjonowanym olejem lnianym  oraz mielonym siemieniem lnianym. Proces jego przygotowania powoduje idealne transportowanie we krwi i wchłaniane wraz z białkami kwasy Omega-3 w błony komórkowe, które zabezpieczają nas przed kancerogennym wpływem środowiska.

Ciastko czekoladowe

Słynne ciastko czekoladowe Fit&Eat to nasze danie popisowe. Wykonane z gorzkiej czekolady i mąki gryczanej to doskonały posiłek tuż po zakończeniu treningu siłowego lub interwałowego. Wszystko to dlatego, że podczas treningu spada POZIOM CUKRU w naszej krwi, a zasoby GLIKOGENU magazynowane w mięśniach zostają wykorzystane przez organizm i znacznie uszczuplone.

Sałatka z suszonymi pomidorami

Dużym walorem tego dania są pomidory, które zawierają bardzo cenny składnik – likopen, barwnik nadający tym owocom głębokiego czerwonego koloru, który wychwytuje i dezaktywuje wolne rodniki, przez co ma silne działanie antynowotworowe

Spaghetti Bolognese

To danie zajmuje szczególne miejsce w naszym menu, do wszystkich potraw makaronowych używamy makaronu pełnoziarnistego z dużą zawartością dodatkowych minerałów, dzięki czemu to danie spełnia założenia diety glikemicznej, a wyjątkowości nadaje mu nasz specjalny sos.

Tortilla z humusem

To danie nie może się znudzić. Powszechnie znany humus, który przygotowywany jest z ciecierzycy oraz pasy sezamowej, został zawinięty w pełnoziarnistą tortillę. Ciecierzyca jest doskonałym źródłem białka, dlatego w dietach wegetariańskich jest stosowana, jako zamiennik mięsa, stając się jej podstawą.

Łosoś w sosie pomarańczowym

Łosoś w tej potrawie jest duszony w soku pomarańczy, co nadaje mu wyjątkowej soczystości i cytrusowego smaku. Mięso łososia jest niezastąpionym źródłem aminokwasów i innych białek, jak również kwasów omega - 3, ale także naturalne źródło koenzymu Q10 likwidującego wolne rodniki, co opóźnia proces starzenia się skóry, utrzymuje w dobrym stanie tętnice oraz poprawia wydolność fizyczną organizmu.

Harrira

Doskonała zupa/danie, które szczególnie polecamy Paniom, ze względu na zawarte w niej fitohormony pochodzące z ciecierzycy i soczewicy. Fitohormony, a szczególnie fitoestrogen przeżywają obecnie prawdziwy „bum”. Hormony roślinne, są to substancje produkowane przez niektóre części roślin, mające wpływ na ich wzrost i rozwój.

Koktajl jagodowy

Oto drinki cud o silnych właściwościach odkwaszających organizm. Jagody zawierają witaminy C i PP, trochę witamin z grupy B, o wiele więcej za to witaminy A (stąd ich dobroczynny wpływ na wzrok). Są bogatym źródłem fitochemii.

To tylko 4 kroki do lepszego Ciebie!

1. Wybierz dietę

dieta fitandeat

2. Wybierz termin

termin plan dieta catering

3. Wybierz dostawę

dostawa catering dietetyczny Warszawa Gdańsk

4. Zatwierdź!

dieta na dowóz Warszawa