facebook
facebook catering dietetyczny Fitandeat yourube dieta fitandeat instagram konsultacje treningowe fitandeat g+ dieta dowóz fitandeat

Eksperci Fit&Eat

Joanna i Dariusz Brzeziński

Od 10 lat dokładamy wszelkich starań, aby nasz catering realizował najnowsze odkrycia dietetyki. Jako trenerzy i dietetycy mamy na swoim koncie dziesiątki tysięcy metamorfoz, które możecie podziwiać na naszym fb , naszą prace możecie również obserwować w naszym autorskim programie na TVN Meteo Active „Czas na zmiany. Brzezińscy Trenują.” . Odpowiadamy również za metamorfozy kluczowych polskich aktorów do filmów.
Zadbamy, o Twój EFEKT.

Specjalnie dla naszych klientów otworzyliśmy DARMOWY portal internetowy, na którym znajdziesz nasz najnowszy program treningowy w NOWATORSKIEJ technice Fit&Slide, którą uważamy za najefektywniejszą, z którymi do tej pory pracowaliśmy, dlatego pokusiliśmy się o wydanie pełnego programu treningowego na DVD, udostępniając go również na naszym portalu.

Zapraszamy Cię również na nasz kanał You Tube , na którym odkrywamy przed Tobą tajniki naszej pracy również z aktorami oraz prezentujemy najnowsze programy treningowe i dietetyczne.

Specjalnie dla Ciebie prowadzimy facebooka , abyś mógł być z nami w kontakcie i na bieżąco.

Dziękujemy Ci, że jesteś z nami!
Joanna i Dariusz Brzezińscy

To tylko 4 kroki do lepszego Ciebie!

1. Wybierz dietę

dieta fitandeat

2. Wybierz termin

termin plan dieta catering

3. Wybierz dostawę

dostawa catering dietetyczny Warszawa Gdańsk

4. Zatwierdź!

dieta na dowóz Warszawa